تازه های صنعت موبایل - آرشیو 1400/8

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 426
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 425
» بازديد سال : 425
» بازديد کل : 425
» اعضا : 0
» مطالب : 28

شایعه: AirPods Pro 2 در سه ماهه سوم سال 2022 عرضه می شود


تاریخ انتشار پست : 1400/8/22 بازدید : 1

طبق شایعه جدیدی که گفته می شود بر اساس منابع زنجیره تامین، اپل نسل دوم AirPods Pro را در سه ماهه سوم سال 2022 عرضه خواهد کرد.

به گفته مارک گورمن، گزارشگر بلومبرگ و مینگ چی کو، تحلیلگر محترم اپل، اپل در حال توسعه نسل دوم AirPods Pro است تا از AirPods 3 پیروی کند، با هدفون های جدید رده بالایی که قرار است در سال 2022 عرضه شوند. با این حال، نه Gurman و نه Kuo پنجره راه اندازی مشخص تری برای ایربادهای نسل بعدی ارائه نکرده اند.

آخرین شایعه از طرف کاربر @FronTron منتشر شده است که روز جمعه ادعای قبلی را که در ژوئن ارائه شده بود مبنی بر اینکه "AirPods Pro 2" حداقل تا سه ماهه دوم سال آینده راه اندازی خواهد شد، تجدید نظر کرد. فاش کننده اکنون پیش بینی می کند که نسل دوم AirPods Pro اپل در سه ماهه سوم 2022 وارد بازار شود. سه ماهه سوم به طور سنتی شامل یک پنجره 92 روزه بین 1 جولای و 30 سپتامبر است.


در حالی که @FronTron سابقه بسیار محدودی برای افشای اطلاعات دقیق دارد، افشاکننده به MacRumors گفت که این نکته مستقیماً از زنجیره تامین می‌آید و بر اساس همان منبع آنهاست که پیش‌بینی می‌کرد AirPods Pro 2 سال آینده عرضه شود، چند روز قبل از گفتن کو. همین موضوع در یادداشت 30 ژوئن سرمایه گذاران. در حالی که به نظر می رسد مورد دوم درست باشد، اطلاعات جدید همچنان باید در این برهه از زمان با کمی نمک در نظر گرفته شود.


مارک گورمن، از بلومبرگ، گفته است که اپل قصد دارد با حذف ساقه کوتاهی که از پایین بیرون آمده، AirPods Pro 2 را فشرده تر کند. گفته می شود اپل در حال آزمایش "شکل گردتر است که بیشتر گوش کاربر را پر می کند"، اما به Gurman هشدار می دهد که سخت افزار AirPods Pro را به یک شاسی که اندازه آن کاهش یافته است، دشوار است، بنابراین ممکن است این طرح لغو شود.

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد