تازه های صنعت موبایل - آرشیو 1400/4

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 426
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 425
» بازديد سال : 425
» بازديد کل : 425
» اعضا : 0
» مطالب : 28

راه حل های فنی برای ضرب و شتم گرما


تاریخ انتشار پست : 1400/4/29 بازدید : 36

تابستان پرفراز و نشیبی برای ما در ساحل غربی ایالات متحده بوده است. آنقدر داغ که لنزهای ماشین پروژه من در حالی که در مغازه بود ذوب شدند.

من فکر می کنم ما از حد تصحیح فراتر رفته ایم و اکنون باید بر کاهش اقدامات متمرکز شویم. برای ما در ساحل غربی ، این بدان معناست که تلاش های گسترده برای صرفه جویی در مصرف آب در زندگی ما تسلط دارد.

پایین نگه داشتن شارژهای برق هنگام تهویه مطبوع 24/7 کاملاً یک چالش است. بنابراین ، این هفته قصد دارم فناوری هایی را برجسته کنم که می توانید برای پاسخگویی شخصی به مشکل گرما و مقابله با جهانی که کنترل آن بیش از حد داغ می شود ، استفاده کنید.

ما با محصول هفته من بسته خواهیم شد. هفته گذشته ویندوز 365 اعلام شد که به نظر می رسد یک تغییر دهنده بازی است.

خوابیدن در شبهای گرم
مانند بسیاری از افراد ، من و همسرم وقتی اتاق خواب بیش از 75 درجه است خوب نمی خوابیم. و در حالی که می توانیم با تهویه مطبوع بخوابیم ، خنک کردن کل خانه برای خنک نگه داشتن تختخواب ما هزینه زیادی است.

Accusoft PrizmDoc Viewer - همین حالا امتحان کنید!

دسته : ,
برچست ها :

گوانگژو ، چین - برنامه اصلی Didi از سرویس پیام رسان Tencent’s WeChat و Alipay مورچه ها حذف شده است ، که این ضربه دیگری به شرکت استقبال چینی های چینی وارد آورد.

WeChat با بیش از 1 میلیارد کاربر و Alipay با بیش از 900 میلیون کاربر به اصطلاح فوق برنامه هستند. این بدان معناست که کاربران می توانند برنامه های دیگری مانند Didi را بدون ترک Alipay یا WeChat باز و استفاده کنند.

اما سرویس اصلی Didi به عنوان میانبر از WeChat حذف شده است و جستجوی برنامه دیگر نتیجه ای ندارد.

در Alipay که توسط شرکت Ant Group وابسته به Alibaba اداره می شود ، جستجوی Didi نیز نتیجه ای نداشت.

اگر کاربری قبلاً Didi را در Alipay یا WeChat باز کرده و از آن استفاده کرده باشد ، یا برنامه کوچک Didi را ذخیره کرده باشد ، هنوز هم می تواند به استفاده از سرویس سواری در برنامه های فوق العاده ادامه دهد.


Alipay و WeChat پورتال های مهمی برای اتصال خدمات با کاربران هستند زیرا فرد نیازی به بارگیری هر برنامه ای که می خواهد استفاده کند ندارد. در عوض ، آنها می توانند از طریق Alipay و WeChat به آنها دسترسی داشته باشند - هر دو برنامه از قبل دارای پایگاه کاربری زیادی هستند.

این اقدامات پس از آن انجام می شود که ناظران چینی بررسی امنیت سایبری را در دیدی آغاز کردند ، تنها چند روز پس از فهرست عمومی بیش از 4.4 میلیارد دلار در ایالات متحده

روز یکشنبه ، مقامات به فروشگاه های اپلیکیشن در چین دستور دادند تا سرویس بارگیری را برای بارگیری حذف کنند. کاربران موجود می توانند به استفاده از برنامه ادامه دهند.

WeChat و Alipay از نظر فنی فروشگاه برنامه نیستند. مشخص نیست که چه مدت پس از دستور روز یکشنبه از سوی ناظران ، WeChat و Alipay برنامه کوچک Didi را از قابلیت جستجو حذف کردند.

دیدی ، تنسنت و گروه مورچه به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

دسته : ,
برچست ها :

دادستان های کل کشور مجدداً با طرح یک دادخواست ضد انحصاری علیه Google دنبال می شوند و این بار ادعا می شود که این شرکت از طریق فروشگاه Play خود در Android از قدرت خود علیه توسعه دهندگان برنامه سوused استفاده کرده است.

این پرونده چهارمین دادخواست ضد انحصاری است که در سال گذشته توسط مجریان دولت ایالات متحده علیه این شرکت مطرح شده است.

با تمرکز بر فروشگاه Play ، آخرین دادخواست جنبه ای از تجارت Google را که بیشترین شباهت را به اپل دارد ، لمس می کند. فروشگاه اپل اپل با چالش های حقوقی دست و پنجه نرم کرده و سوالاتی راجع به قانونگذاران مطرح شده است که آیا به طور ناعادلانه از توسعه دهندگان بابت پرداخت از طریق برنامه هایشان توسط مشتریان هزینه می گیرد یا اینکه آیا برنامه های خود را نسبت به رقبای خود ترجیح می دهد؟

دادستان های کل 36 ایالت و ناحیه کلمبیا که از هر دو طرف آمده اند ، در آخرین پرونده که روز چهارشنبه در ناحیه شمالی کالیفرنیا تشکیل شد ، به عنوان شاکی ثبت شده اند. این ایالت ها شامل کالیفرنیا ، کلرادو ، آیووا ، نبراسکا ، نیویورک و کارولینای شمالی هستند.

شاکیان ادعا می کنند که گوگل با استفاده از روش های ضد رقابتی ، 30٪ کمیسیون را از مصرف کنندگانی که اشتراک و محتوای دیجیتالی را در تلفن های اندرویدی خود خریداری می کنند ، دریافت می کند. به گفته آنها ، توسعه دهندگان برنامه چاره ای جز استفاده از نرم افزار Google برای توزیع ندارند ، تا حدی به این دلیل که Google "فروشگاه های برنامه بالقوه رقابتی را هدف قرار داده است". در همین حال ، مصرف کنندگان هیچ گزینه ای ندارند زیرا اندروید تنها سیستم عامل موجود در بسیاری از گوشی ها است.

فروشگاه Google Play بیش از 90٪ برنامه های Android را در ایالات متحده توزیع می کند ، در حالی که طبق گفته شاکیان ، هیچ فروشگاه Android دیگری بیش از 5٪ سهم بازار را ندارد. آنها به طور خاص سامسونگ ، بزرگترین تولید كننده تلفنهای اندرویدی را صدا می كنند و می گویند كه گوگل سعی كرده است با ارائه مشوقهایی برای تبدیل فروشگاه برنامه Galaxy خود به "برچسب سفید" فروشگاه Play ، شركت را "بخرد". گوگل همچنین تلاش های گذشته آمازون برای استفاده از فروشگاه توزیع اختصاصی خود در اندروید را خنثی کرده است.

در این شکایت آمده است: "قدرت انحصاری با دوام Google در بازارهای توزیع برنامه Android و خریدهای درون برنامه ای بر اساس شایستگی رقابت نیست". "این انحصارات از طریق شرایط فنی و قراردادی مصنوعی که Google به اکوسیستم Android تحمیل می کند ، حفظ می شوند."

دسته : ,
برچست ها :

اکثر مشاغل امروزی که برنامه می خواهند ، دارای یک برنامه هستند. اما داشتن یک کل فرآیند نیست. سازنده برنامه و مشاغلی که پشت برنامه موبایل قرار دارند ، هنوز هم باید آن را عملی کنند تا به طور م workثر کار کند.

از آنجا که افراد بیشتری از برنامه ها استفاده می کنند ، بسیاری از مشاغل به جای طراحی برنامه ها برای دستیابی به بازده مطلوب ، روی زنگ ها و سوت ها تمرکز می کنند تا به آنها کمک کند برجسته شوند. غالباً ، سازنده برنامه بیشتر متمرکز بر کسب درآمد بیشتر از کاربران برنامه است تا اینکه ببیند موجودی شخص ثالث یک قطعه درآمد سنگین کسب می کند.

مشتریانی که برنامه های تلفن همراه را بارگیری و نصب می کنند ، اغلب در وسط گیر می کنند و سپس با تجربه کاربری نه چندان خوشایند مواجه می شوند. آنها همچنین باید عملکرد نرم - و حتی بالقوه خطرناک - برنامه را تحمل کنند.

این هم برای مشاغل و هم برای توسعه دهنده یک مشکل است. برنامه های پر زرق و برق فقط زمانی تجربه کاربر را افزایش می دهند که برنامه کاملاً قادر به انجام کاری باشد که لازم است. اطمینان از اینکه یک برنامه در هر دو طرف کار می کند ، حتی برای ساده ترین کارها ، برای تولید یک برنامه با کیفیت بسیار مهم که همه طرف های درگیر در فرآیند تجارت با ارزش می دانند ، بسیار مهم است.

دسته : ,
برچست ها :

برنامه بعدی برای جستجوی مخاطب NHS Covid-19 چیست؟


تاریخ انتشار پست : 1400/4/15 بازدید : 12

در مورد آینده برنامه ردیابی تماس NHS Covid-19 برای انگلیس و ولز تردیدی وجود دارد ، زیرا دولت آماده است تا محدودیت ها را در انگلیس در 19 ژوئیه کاهش دهد.

اما یک مشاور می گوید که این برنامه اثبات شده است و از دولت خواست که آن را رها نکند.

از جمله محدودیت هایی که نخست وزیر گفت در انگلیس منتفی خواهد شد ، الزام برای ورود به سیستم در مکان ها است.

اسکنر کد QR که به افراد امکان ورود می دهد ، ویژگی اصلی برنامه NHS Covid-19 بوده است.

در روزهای اخیر از بسیاری از مشاغل شکایت شده است که برنامه بیش از حد هشدار ارسال می کند و باعث اختلال در هنگام اعزام کارکنان به خانه می شود.

"مزاحمت به یک دلیل"
پروفسور دانشگاه ساری آلن وودوارد که تابستان سال گذشته به دولت توصیه کرد که به یک برنامه محرمانه تر بپردازد ، می گوید: "این می تواند یک دردسر باشد ، اما یک دلیل آزار دهنده است." نسخه اولیه آزمایش شده در Isle of Wight غیر قابل اعتماد است.

اما پروفسور وودوارد می گوید تحقیقات موسسه آلن تورینگ نشان داده است که برنامه فعلی که در سپتامبر گذشته در انگلیس و ولز راه اندازی شد ، کار خوبی انجام داده است.

وی گفت: "در نتیجه استفاده از این برنامه چیزی از حدود نیم میلیون تا 600000 مورد جلوگیری شد. بنابراین ارزش آن را دارد."

آخرین آمار و ارقام وزارت بهداشت نشان می دهد که 25.8 میلیون بارگیری این برنامه از زمان راه اندازی آن انجام شده است ، هرچند مشخص نیست که هنوز تعداد زیادی از افراد از آن استفاده می کنند.

کمتر از نیمی از افرادی که برنامه ردیابی مخاطب اسکاتلند را بارگیری کرده اند هنوز از آن استفاده می کنند ، بی بی سی اسکاتلند در یکشنبه نمایش یافت. با این حال ، برنامه Protect Scotland از اسکنر کد QR برخوردار نیست.

در انگلیس و ولز بیش از 1 میلیون نتیجه آزمایش مثبت در برنامه NHS Covid-19 وارد شده است.

آنها بیش از 2.5 میلیون هشدار ردیابی تماس را به مردم گفته اند تا به انزوا بروند. این تعداد در هفته های اخیر با افزایش تعداد پرونده ها افزایش یافته است.

در اواسط ماه آوریل هر هفته کمتر از 6000 هشدار فعال می شد ، در اواخر ماه ژوئن این تعداد به حدود 220،000 رسیده بود.

این امر باعث آشفتگی بسیاری از مشاغل ، به ویژه در بخش مهمان نوازی شده است.

زن در حال ریختن یک پیمانه
تصاویر حق چاپ حقوقی
تیم فاستر ، كه زنجیره Yummy Pub او دارای سه میخانه لندن و یكی در نزدیكی فرودگاه گاتویك است ، می گوید مشاغل وی به هم ریخته است ، زیرا كاركنان با اخطارهای برنامه به انزوا می روند.

دسته : ,
برچست ها :

آیا سرانجام استفاده از جت پک ها رو به افزایش است؟


تاریخ انتشار پست : 1400/4/15 بازدید : 11

لی کوتس می گوید وقتی با جت پک در هوا سرعت می گیرید احساس می کنید که می توانید مانند یک ابرقهرمان پرواز کنید.

خلبان بالگرد بازنشسته آمریکایی می گوید: "این یک احساس باورنکردنی است." "شما واقعاً احساس می کنید که می توانید پرواز کنید."

"برای شروع استفاده از آنها واقعا دشوار است."

اولین بار در سال 1965 ، به لطف فیلم Thunderball جیمز باند ، جت پک ها به آگاهی عمومی در سراسر جهان رسیدند.

فوق جاسوسی ، که سپس توسط شون کانری فقید بازی می شود ، توسط افراد مسلح بر روی سقف یک قلعه فرانسوی تعقیب می شود ، از آنجا که او خود را به جت پک خود می بندد تا پرواز کند و فرار کند.

با شروع شگفت انگیز فیلم ، جت پک مورد نظر ، یک بل-تکسترون ، به عنوان "موشک مرد" برای ارتش ایالات متحده در دهه 1950 ساخته شده بود.

در حالی که ارتش آمریکا در نهایت فکر کرد که استفاده از آن بیش از حد خطرناک است ، این کار را برای مامور مخفی 007 یا حداقل شیرین کاری کانری دو برابر کرد.

دسته : ,
برچست ها :

ویرایشگر صوتی Audacity اتهام جاسوس افزار را رد می کند


تاریخ انتشار پست : 1400/4/15 بازدید : 13

نرم افزار ویرایش صوتی Audacity اتهامات خود را رد کرده است ، سیاست جدید حریم خصوصی آن را به "جاسوس افزار احتمالی" تبدیل کرده است.

این ابزار منبع باز رایگان ، با 100 میلیون کاربر در سراسر جهان ، در میان ویراستاران پادکست و موسیقی محبوب است.

سیاست به روز شده آن می گوید داده ها را می توان با شرکت زیرساخت مستقر در روسیه ، WSM ، و همچنین اجرای قانون منطقه ای به اشتراک گذاشت.

Audacity می گوید تنها داده ای که با کاربران خود رد و بدل می کند به روزرسانی نرم افزار و گزارش خطا است.

اما از هفته گذشته که خط مشی به روز شده منتشر شد ، تماس های عصبانی از طرف کاربران نگران کننده برای حذف نصب محصول یا بازگشت به نسخه قدیمی وجود دارد.

وب سایت فناوری Fosspost جدیدترین نسخه را "جاسوس افزار احتمالی" توصیف کرد.

در این مقاله آمده است: "انتظار نمی رود كه یك برنامه دسكتاپ آفلاین چنین داده هایی را جمع آوری كند ، به خانه تلفن بزند و سپس هر زمان كه صلاح می دانند این داده ها را به دولت های سراسر دنیا تحویل دهد."

کاربران هشدار
Audacity در آوریل 2021 توسط شرکت Muse Group مستقر در قبرس خریداری شد.

رئیس استراتژی موزه ، دانیل ری به بی بی سی نیوز گفت: "ما در مورد کاربران خود چیزی نمی دانیم.

"ما اطلاعات شخصی کاربران را نمی خواهیم - این به ما کمک نمی کند."

آقای ری گفت ، این شركت كه در آوریل Audacity را خریداری كرد ، قصد داشت به روزرسانی های مكرر را منتشر كند و می خواست به کاربران هشدار دهد.

و خط مشی "نوشته شده توسط وکلا ، برای درک وکلا و نه افراد عادی" ، لازمه هر نرم افزاری بود که هر نوع اطلاعاتی را به سازندگان خود بازگرداند.

دسته : ,
برچست ها :

نینتندو با مدل جدیدی که از صفحه نمایش بزرگتر و بهتر برخوردار است ، از ارتقاgrade طولانی مدت خود در سوییچ رونمایی کرده است.

ویژگی اصلی Switch OLED مدل صفحه نمایش OLED آن است - فناوری ارائه می دهد رنگ های سیاه عمیق تر و رنگ های بهتر از بیشتر صفحه های LCD مانند صفحه اصلی.

با قیمت 50 پوند / 50 دلار بیشتر از مدل فعلی ، از 8 اکتبر به بازار عرضه می شود.

اما در نسخه جدید برخی از شایعاتی که ممکن است طرفداران انتظار داشته باشند وجود ندارد.

انتظار می رفت که به اصطلاح "سوییچ پرو" پیش از این یا در رویداد بازی E3 امسال در ماه ژوئن اعلام شود.

علی رغم تلاش نینتندو برای پایین آوردن انتظارات ، برخی شایعات حاکی از آن بود که مدل جدید دارای قدرت پردازش بیشتر و فناوری پردازش پیشرفته ای است که گرافیک آن را به شدت بهبود می بخشد.

اما مدل OLED که روز سه شنبه اعلام شد در عوض دارای یک سری بهبودهای جزئی است.

لوئیز شورثوس ، تحلیلگر ارشد بازی در Ampere Analysis ، گفت: "من فکر می کنم این برای کاربرانی که انتظار قدرتمندتر را داشتند ناامید کننده است."

"با توجه به عدم ارتقا lack نیرو و اختلاف قیمت اندک بین این و مدل پرچمدار ، ما معتقدیم که نسخه OLED سرانجام به پرچمدار تبدیل می شود و نسخه اصلی آن از بین می رود - شاید تا سال 2022."

بهتر ، بزرگتر نیست
صفحه نمایش OLED ، و همچنین ارائه رنگ های بهتر و کنتراست واضح تر نسبت به نسخه قبلی LCD ، همچنین بزرگتر است - در هفت اینچ ، در مقایسه با 6.2 اینچ.

وضوح آن با وضوح 1280x720 مشابه نسخه قبلی خود است - بسیار کمتر از اکثر کنسول های جدید ، اما در دستگاه دستی بسیار کوچکتر.

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد